+38 067 668 1231
03

Справжня цінність завжди всередині

img

Вся необхідна інфраструктура у вашому дворі


Звичайно, на Французькому бульварі зосереджена вся необхідна побутова інфраструктура. Але ми впевнені, що, купуючи апартаменти в комплексі подібного класу, ви очікуєте максимальний комфорт всередині свого будинку і високий рівень приватності.

Нікуди ходити не потрібно - тут буде супермаркет з кращими продуктами, хімчистка, аптека, spa і салон краси. Кафе зі свіжою випічкою, щоб вранці ви спускалися за гарячими круасанами, і квітковий магазин - щоб до запаху теплого хліба на кухні домішувався аромат тільки що зрізаних троянд.

Тут чудово ростити дітей - для них ми відкриємо приватний дитячий сад і ігровий майданчик з найвищим рівнем безпеки: зручними гірками, м'яким покриттям і екологічними матеріалами. Машин у дворі не буде, тому ви можете не турбуватися про малюків, якщо вони втечуть занадто далеко.

Сюди приємно запросити друзів і партнерів по бізнесу: зіграти в міні-гольф безпосередньо на території або обговорити важливі новини у власного басейну. Правда, є лише один несуттєвий недолік - можливо, вам не захочеться виходити за межі комплексу.

img