+38 067 668 1231
02

Натхнення

img

Головним джерелом натхнення була архітектура Нью-Йорка

Це перша для Одеси квартальна забудова, але при цьому вона нетривіальна, виконана з окремих секцій, які об'єднані в квартал загальним стилобатом з якісно сформованим благоустроєм.

Можна сказати, це перший проект квартальної забудови для Одеси, але який враховує особливості локації: ботанічний сад, море, розкриття видів, тому тут квартали сформовані з окремих секцій, які розставлені з певними прорізами.Таким чином навіть з другого ряду забудови забезпечена можливість отримати чудові краєвиди на море.

Різновисотні секції, від 8 до 23 поверхів, і терасування формують цікавий, живий силует, що вигідно відрізняє цей комплекс від оточуючих висотних будинків-стін. Більш того, в комплексі передбачені також і малоповерхові житлові будинки, у вигляді окремих таунхаусів зі своїми терасами.


Ми створили об'єднане двосвітне лобі між двома секціями з величезними консольними навісами, які нагадують кращі готелі Нью-Йорка.


У квартири можна піднятися на ліфті прямо з підземного паркінгу. Ми зберегли існуючі дерева на головному променаді в центрі усього району.

img
img

Архітектори сформували величезну рекреаційну зону, яка об'єднує тихі двори і активні зони загальною прогулянкової алеєю. При цьому пішохідний простір в затишних тихих дворах, всередині кварталів відокремлено від автомобільних проїздів, що сприяє підвищенню безпеки і комфорту для мешканців комплексу. Від великої головної площі сформована торгова вулиця з галереями, ресторанами, магазинами. Продумана дитяча інфраструктура з невеликими ігровими зонами і плескальними басейнами. Все пристосовано для комфортного користування територією.