+38 067 668 1231
07

Аменітіс

img

Мистецтво. Відпочинок. Краса.


Зберіться з друзями в камерному кінотеатрі, щоб на великому екрані і з якісним звуком насолодитися гарним фільмом. У кінозалі - до десяти місць, тільки для душевних переглядів.

Відчуйте їх з улюбленою книгою в бібліотеці - ми створили місце, де вас ніхто не буде відволікати від читання. Можна вибрати щось з нашої колекції, а можна обмінятися книгами з сусідами. Бібліотека, куди можна прийти з келихом вина, - ідеальна.

img
img

Покличте друзів на вечерю в dinner room. У нас є просторий зал з відкритою кухнею для ваших невеликих свят. Можна запросити улюбленого кухаря або кейтеринг і не хвилюватися про те, чим здивувати гостей.

Відкритий басейн на території. Погодьтеся, навіть коли живеш в двох кроках від моря, іноді не хочеться йти на пляж - хочеться просто вийти з дому і залягти біля басейну з келихом ігристого. Щоб навколо - тільки свої, зі звуків - тільки улюблена музика і крики чайок, з турбот - шампанське закінчується занадто швидко. Тому що якщо вже жити у моря, найкраще жити з рівнем комфорту "п'ять зірок".


img
img

Подбайте про себе в beauty room не виходячи з дому. Це обладнаний кабінет, де ви зможете скористатися послугами улюбленого масажиста, косметолога або стиліста, запросивши його до себе, замість того, щоб їхати кудись в місто.